Ваш город
Бесплатный звонок по Украине для турагентств 0 800 50-50-55
для туристов 0 800 60-70-07
 Заказать звонок
x
+
×
Ваша страна
Ваш город
РАННЕЕ БРОНИРОВАНИЕ ON-LINE БРОНИРОВАНИЕ

Раннє бронювання гірськолижні тури

Замовляйте зимові тури від «Музенідіс Тревел» за найпривабливішими цінами з акцією «Раннє бронювання - Зима». Запрошуємо вас вирушити на відомий гірськолижний курорт Європи - Банско, що розкинувся на висотах 990 - 2600 м над рівнем моря. Скоївши недовгу подорож на комфортабельних автобусах з аеропорту міста Салоніки до гірських вершин Пірінським гір, ви опинитеся в оточенні чарівних зимових пейзажів затишного старовинного містечка. П'ятнадцять прекрасних лижних трас різного ступеня складності, м'який клімат, 2-метровий сніговий покрив та тривалий сезон, який триває тут з листопада по квітень, дозволяє любителям гірських лиж та сноуборду насолоджуватися улюбленим видом спорту довгих 6 місяців.

А плануючи свій відпочинок заздалегідь, ви зможете значно заощадити. Так, забронювавши тур по акції «Раннє бронювання - Зима», ви отримаєте унікальну можливість скористатися знижкою до 35% і купити путівку за вельми привабливою вартості. Банско - прекрасний куточок зимової казки - розташований по сусідству з унікальним національним Пірінським заповідником, який експертами ЮНЕСКО був включений в список всесвітньої спадщини. Зачаровує природа, мальовничі краєвиди, хвойні ліси, сприятливий клімат і комфорт кращих готелів чекають вас на цьому чудовому зимовому курорті.

Відкрийте для себе прекрасний Банско за найвигіднішими цінами з акцією «Раннє бронювання - Зима» від «Музенідіс Тревел»!

Orphus system
X