Ваше місто
Безкоштовний дзвінок по Україні для турагентів 0 800 50-50-55
для туристів 0 800 60-70-07
Зворотній дзвінок
x
+
×
Ваша країна
Ваше місто
ON-LINE БРОНЮВАННЯ

Гамарджоба Грузия 3*! Tour

Дата Тип кімнати Розміщення Ночі Харчування Ціна за номер Готель Економічний клас. Бізнес клас.
Показати все
Категорія
Tour
Регіон
Тбілісі
Місто
Тбилиси

Екскурсійний маршрут з гастрономічними майстер-класами: подорож для тих, хто налаштований здійснювати історико-культурні відкриття, знайомитися з звичаями, дегустувати чудову грузинську кухню і вина, дізнаватися секрети приготування традиційних страв.

1 ДЕНЬ. ПРИЛІТ В м. ТБІЛІСІ

Приліт у міжнародний аеропорт міста Тбілісі, зустріч із представниками приймаючої компанії Mouzenidis Travel, переїзд на комфортабельному автобусі в готель. Розміщення в готелі. Вільний час.

Увечері (20:00) - вечеря в ресторані* традиційної грузинської кухні, де вас чекає розкішшя страв, грузинські вина і феєричний виступ грузинського танцювального колективу.

Після вечері повернення в готель.

* Просимо врахувати, що в цей день відвідування ресторану надається туристам, які встигли до вечері в залежності від прибуття авіарейсу (ранковий, денний). Для тих туристів, які прибувають пізно, вечеря переноситься на будь-який інший день.

2 ДЕНЬ. ТБІЛІСІ

11.00 Сніданок у готелі.

Після сніданку - прогулянка по місту Тбілісі. Першим об'єктом нашої оглядової екскурсії по місту стане найбільший православний собор в світі - Цмінда Самеба (собор Святої Трійці), кафедральний собор грузинської православної церкви, побудований кілька років тому. Після ми відвідаємо собор Метехі (XIII ст.) та фортеця Нарікала (IV ст.). Пройдемося по новому пішохідному мосту Миру, де у нас буде можливість зробити пам'ятні фотографії, відвідаємо новий парк, периметр якого повторює контури карти Грузії. Зайдемо до церкви Анчісхаті (VI ст.) і в храм Сіоні, в якому зберігаються святі мощі апостола Фоми.

14.00 Після маршруту, насиченого відвідуванням релігійно-історичних пам'яток, нас чекає гарячий обід в традиційному грузинському ресторані.

Після обіду піднімемося на гору Мтацмінда. Відвідаємо Пантеон, де поховано багато відомих письменників, артистів, вчених і національні герої Грузії, тут же знаходиться могила російського письменника і дипломата А. Грибоєдова.

Увечері, за бажанням, ви зможете відвідати сірчані лазні, про яких ще А.С. Пушкін відгукувався із захопленням. «Від роду не зустрічав я ні в Росії, ні в Туреччині нічого розкішніше Тифліських лазень», - писав автор у 1829 р.

Або: можете вирушити на прогулянку по Старому місту, випити вина або посидіти в кафе на вулиці із європейською атмосферою Шарден, де знаходиться багато клубів, барів, кафе і ресторанів.

Після вечері повернення в готель.

3 ДЕНЬ. МЦХЕТА

9:00 Після сніданку в готелі - перша пам'ятка по маршруту - скельне місто Уплісцихе: неймовірне місто з каменю. Місто, що виникло в кінці II - початку I тисячоліття до н.е., пережив кілька підйомів і спадів, був остаточно покинутий жителями в XIX столітті. Сьогодні це місце - унікальний археологічний об'єкт, один із найважливіших пам'ятників грузинської культури.

Після Уплісцихе ми переїжджаємо в древню столицю Грузії, місто Мцхета.

14.00 Після екскурсій ми вирушимо в дивовижний світ Грузинських Вин - продегустуємо кращі вина Грузії, тут же нас чекає майстер-клас із приготування вишуканих грузинських страв Хінкалі від кращих шеф-кухарів.

15:00 Обід

Після обіду в Мцхеті відвідаємо кафедральний собор Светіцховелі (XI ст.), В якому зберігаються хітон Господній, плащаниця пророка Іллі та животворящий хрест Дзеліцховелі, зроблений з хреста, на якому розіп'яли Ісуса Христа. Після піднімемося в монастир Джварі (IV ст.), Що підноситься над містом. За легендою, цей храм був споруджений над виливає запашне масло (миро) пнем кедра, під яким молилася свята Ніно, просвітитель Грузії. На краю прірви колись стояв Лермонтовський Мцирі і задумливо дивився на древнє місто, побудований на злитті річок Арагві і Кури. «Там, де зливаються, галасуючи, обнявшись, ніби дві сестри, струменя Арагві і Кури, був монастир», - так писав про це місце поет.

18:00 Переїзд в Тбілісі.Здесь у вас буде вечеря, де ви спробуйте Аджарські Хачапурі і Води Лагідзе.

Після вечері повернення в готель у Тбілісі. 

4 ДЕНЬ. КАХЕТІЯ

9:00 Після сніданку в готелі виїжджаємо в регіон Кахетія. Почнемо нашу подорож з відвідування монастиря Бодбе, на території якого знаходиться храм і усипальниця Св. Ніно, просвітительки Грузії. Далі ми вирушимо в місто Сігнагі, зробимо прогулянку по місту, піднімемося на фортечну стіну XVIII ст., Звідки відкривається красивий вид на Алазанську долину.

14:00 Обід у ресторані в місті Сігнагі.

Після обіду ми продовжимо нашу подорож по Кахетії і вирушимо в Цинандалі, в родовий маєток відомого грузинського князя Олександра Чавчавадзе - генерала Російської імперії і відомого поета-романтика XIX в. Будинок-музей оточений розкішним парком із каплицею, а у винних підвалах зберігається 16 тисяч пляшок кінця XIX - початку XX ст. Після Цинандалі ми будемо дегустувати вино в Шуми, де у нас і буде майстер-клас з приготування чурчхели.

19:00 Переїзд в місто Телаві, вечеря.

Після вечері розміщення в готелі у м. Телаві. 

5 ДЕНЬ. КАХЕТІЯ - ТБІЛІСІ

10:00 переїзд в монастирський комплекс Алаверди, екскурсія - собор, офіційно собор Святого Георгія в Ахметському районі Кахетії. Собор є другим за висотою в Грузії, першим серед збережених середньовічних соборів і найвищим з чотирьох "Великих Кафедралів".  Це головний і найшанованіший храм в Кахетії, центр Алавердської єпархії.

16:00 Переїзд в Тбілісі. Обід.

Після обіду - прогулянка по Тбілісі. Старт маршруту - на початку проспекту Руставелі. Відвідаємо відкритий базар, де продаються вироби з перегородчастої емалі - це особлива гордість Грузії; буде можливість заглянути в кілька сувенірних магазинів. Прогуляємося по вул. Шарден і вул. Іраклія II, на яких багато магазинів-салонів з картинами, авторським одягом і прикрасами.

Далі поїдемо на Сухий міст. У цьому містечку розташований великий ринок картин та сувенірів, а також блошиний ринок, де продають старовинний посуд і старі фотографії, нарди, шахи, глечики, програвачі, шарманки та інші раритетні речі. Уздовж набережної - книжкові ряди, де можна вибрати дореволюційні книги або старі альбоми на грузинській або англійській мовах.

20:00 Вечеря в ресторані. Розміщення в готелі. 

6 ДЕНЬ. ТБІЛІСІ

Сніданок у готелі

Трансфер в аеропорт і виліт.

Фотографії - Гамарджоба Грузия 3*! Tour Гамарджоба Грузия 3*!
Харчування

Full Board

Опис номерів