Ваше місто
Безкоштовний дзвінок по Україні для турагентів 0 800 50-50-55
для туристів 0 800 60-70-07
Зворотній дзвінок
x
+
×
Ваша країна
Ваше місто
Дата Тип кімнати Розміщення Ночі Харчування Ціна за номер Готель Економічний клас. Бізнес клас.
Показати все
Категорія
Регіон
Budapest

У Кріпосному районі Буди в квітні 2007 року під назвою St. George Residence відкрив двері перший апарт-готель люкс Будапешта. Цей 5-ти зірковий готель люкс знаходиться в будівлі XIV століття, який в XVIII столітті використовувався як трактир. Це було одне з найпопулярніших місць для ночівлі та розваги в районі Будайської фортеці. По завершенню реконструкції та перебудови будівлі трактиру було створено:

  • 26 апартаментів,
  • чарівний внутрішній сад,
  • ресторан і кафе,
  • конференц-зали
  • середньовічний винний льох.

700-річна будівля і 200-річний готель заслужено вважається найстарішим готелем в Будапешті. 

Фотографії - St. George Residence 5* St. George Residence

Кафе-ресторан St. George намагаються повернути атмосферу Буди кінця XVIII століття. Постійне меню ресторану складається зі страв угорської та міжнародної кухні, а меню дня пропонує страви в залежності від сезону.

Розташування

Готель St. George Residence знаходиться на території, яка занесена в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО під назвою Будайська фортеця.

Будайська фортеця знаходиться на плоскій піднесеності з каменю вапняку довгою в 1 км на висоті 170 м над рівнем річки Дунай і містить найбільш важливі середньовічні пам'ятники і музеї Будапешта. Цей район є головним видовищем в столиці зі своєю панорамою і безліччю туристичних видовищ.

Опис номерів

26 просторих апартаментів придатні для розміщення 26 гостей в одномісних номерах і 52 гостей в двомісних номерах. Кожен з апартаментів складається з вітальні, письмового куточка, спальні, ванни (деякі обладнані джакузі) і обладнаної кухні, кожні з них розкішно обставлені меблями в стилі ампір і Чиппендейл, відповідно до вимог всіх часів. Апартаменти доступні в 4-х категоріях: бронзовий, срібний, золотий, діамантовий і через історичний характер будівлі апартаменти навіть в межах однієї категорії відрізняються один від одного і всі вони мають характерну атмосферу.

Домашні тварини розміщуються за додаткову плату.

Час заїзду та виїзду:

  • Час заїзду 14:00 в день заїзду
  • Час виїзду 12:00 у день виїзду
  • Час виїзду для груп: 10:00

MICE

Конференц-зали в стилі пізнього бароко: Золотий овен і Дзеркальний, а також 700-річний середньовічний винний льох можуть стати відмінним місцем для проведення сімейного торжества, банкетів, весіль, корпоративних заходів, ділових обідів і вечерь від 2 до 80 чоловік.