Ваше місто
Безкоштовний дзвінок по Україні для турагентів 0 800 50-50-55
для туристів 0 800 60-70-07
 Замовити дзвінок
x
+
×
Ваша країна
Ваше місто
ON-LINE БРОНЮВАННЯ
Дата Тип кімнати Розміщення Ночі Харчування Ціна за номер Готель Економічний клас. Бізнес клас.
Показати все
Категорія
Вілли
ТипРегіон
Халкідіки-Кассандра
Місто
Пальюри
Від моря
200 m

Унікальна комбінація простоти і розкоші. Вибір просторих комфортабельних сюїт і вілл, традиційний грецький стиль, ландшафтний дизайн продуманий до дрібниць. Панорамний вид на море, інтернет, приватний пляж, ресторан, обслуговування високого рівня.

Послуги готелю
 • Автостоянка

 • Басейн

 • Інтернет

 • Лікар

 • Сейф

Пляж
 • Лежаки

 • Парасольки

 • Піщано-гальковий

Для дітей
 • Дитяча площадка

 • Дитячий басейн

 • Няня

Послуги в номері
 • Балкон/тераса

 • Ванна/душ

 • Кондиціонер

 • Кухня

 • Супутникове ТБ

 • Телевізор

 • Телефон

 • Фен

 • Халат

 • Холодильник

Додаткова інформація
 • 1 спальня

 • 2 спальні

 • 3 спальні

 • 4 спальні

 • Кредитні картки

 • Розміщення з тваринами

 • Умов для інвалідів не передбачено

Distance from the beach
 • 100-300 m

Корисна інформація

Лікувально-оздоровчий центр «Агіа Параскеви» розташований всього в 7 км від комплексу. Тут у Вас буде можливість відпочити не тільки тілом, а й душею, а також зняти стрес і поправити здоров'я.
Ультрасучасний Спа-центр при лікувальних джерелах Агіа Параскеві пропонує - відкритий басейн, критий басейн, перлинні ванни, масаж, сауна, хамам, лікувальні ванни, гідромасаж, фізіотерапія та ін.

Розташування

У 2,5 км від сел. Пальюрі, в 4 км від сел. Агіа Параскеви, в 9,6 км від сел. Певкохорі, в 13 км від сел. Ханьоті, в 120 км від аеропорту міста Салоніки.

Харчування

Bed and Breakfast, Half Board, Room Rate

Опис номерів

Всього 10 розкішних сюїт і 8 вілл.

Suites:
New! Junior Suites Shared Pool, Suites 1-Bedroom PP, Suites 2-Bedroom PP, Suites 3-Bedroom PP, Suites Exclusive 3-Bedroom PP, Exclusive Fitness 3-Bedroom PP.
У сюїтах: безкоштовний Wi-Fi інтернет, 40" LED TV, супутникові канали, Hi-Fi з iPod-iPhone base, кухонний куточок, міні-бар, їдальня, кондиціонер/опалення, прямий телефон, сейф, фен, халати, пляжні рушники, ванна кімната, розкішні лазневі приналежності.

Villas: New! Villa Electra, Villa Alkistis PP, Villa Ermioni PP, Villa Ioli РР, Villa Alkyon PP, Villa Iliachtis PP, Villa Theano PP, Villa Ekavi РР.

На віллах Villa Theano PP, Villa Ekavi: безкоштовний Wi-Fi інтернет, 40" LED TV, супутникові канали, Hi-Fi з iPod-iPhone base, обладнана кухня, їдальня, приналежності для приготування кави та чаю, кондиціонер/опалення, прямий телефон, сейф, фен, халати, пляжні рушники, ванна кімната, розкішні лазневі приналежності, праска і прасувальна дошка, пральна машина.

На віллах Villa Ermioni PP, Villa Ioli РР, Villa Alkyon PP & Villa Iliachtis PP, Villa Alkistis PP (все, крім каміна): безкоштовний Wi-Fi інтернет, 32" LED SMART TV, супутникові канали, Hi-Fi з iPod-iPhone base, камін, обладнана кухня, приналежності для приготування кави та чаю, їдальня, кондиціонер/опалення, прямий телефон, сейф, халати, пляжні рушники, ванна кімната, розкішні лазневі приналежності, праска і прасувальна дошка, пральна машина.

New! Junior Suites Shared Pool (~ 55-70 кв.м + са /тераса 20-50 кв.м + shared pool). 2 рівня. У 200 м від пляжу. Парковка, мебльована тераса/балкон, 2 спальні, 2 ванні кімнати, вітальня. Розміщення до 4 чоловік.
Suite 1-Bedroom PP (~ 55 кв.м + 150 кв.м територія + приватний басейн 40 кв.м).
У 200 м від пляжу. Один поверх, парковка, мебльована тераса, приватний басейн з шезлонгами, сад-газон, вітальня, 1 спальня з двоспальним ліжком, 1 ванна кімната. Панорамний вид на море. Розміщення до 2 осіб.
Suite 2-Bedroom PP (~ 75-85 кв.м + 150-200 кв.м територія + приватний басейн 3,5х8, дитячий басейн 3х2).
У 200 м від пляжу. Один поверх, парковка, мебльована тераса, приватний басейн з шезлонгами, сад-газон, вітальня, 2 спальні з двоспальним ліжком, 2 ванні кімнати. Панорамний вид на море. Розміщення до 4 чоловік.
Suite 3-Bedroom PP (~ 85 кв.м + 150-200 кв.м територія + приватний басейн 4х8, дитячий басейн 3х2).
У 200 м від пляжу. Один поверх, парковка, мебльована тераса, приватний басейн із шезлонгами, сад-газон, вітальня, 3 спальні з двоспальним ліжком, 2 ванні кімнати. Панорамний вид на море. Розміщення до 6 осіб.
Suite Exclusive 3-Bedroom PP (~ 110 кв.м + 150 кв.м територія + приватний басейн 3,5х8, дитячий басейн 3х2). У 200 м від пляжу. 2 поверхи (доступ на верхній поверх по внутрішніх сходах). Перший поверх: парковка, мебльована тераса, приватний басейн із шезлонгами, сад-газон, вітальня, 1 спальня з двоспальним ліжком, 1 ванна кімната; другий поверх: 2 спальні з двоспальними ліжками, 2 ванні кімнати. Панорамний вид на море. Розміщення до 6 осіб.
Exclusive Fitness 3-Bedroom PP (~ 110 кв.м + 200 кв.м територія + приватний басейн 3,5х8, дитячий басейн 3,5х3). У 200 м від пляжу. 2 поверху (доступ на верхній поверх по внутрішніх сходах). Перший поверх: парковка, мебльована тераса, приватний басейн з шезлонгами, сад-газон, вітальня, спальня з двоспальним ліжком, тренажерний зал; другий поверх: 3 спальні з двоспальними ліжками, 2 ванні кімнати. Панорамний вид на море. Розміщення до 6 осіб.

New! Villa Electra (~ 80 кв.м + 300 кв.м територія + приватний басейн 4х7,5). У 200 м від пляжу. Панорамний вид на море, 3 рівня.
Перший поверх (ground floor): парковка, спальня з двоспальним ліжком, ванна кімната; другий поверх: вітальня, мебльована тераса, приватний басейн, сад; третій поверх: Спальня з двоспальним ліжком, ванна кімната. Розміщення до 4 чоловік.
Villa Alkistis PP (~ 85 кв.м + 150 кв.м територія + приватний басейн 4х7,5).
У 350 м від пляжу. 2 поверхи (доступ на верхній поверх по внутрішніх сходах). Панорамний вид на море. Перший поверх: парковка, мебльована тераса, приватний басейн із шезлонгами, сад-газон, 1 ванна кімната, вітальня; другий поверх: 2 спальні із двоспальними ліжками, 1 ванна кімната. Розміщення до 4 чоловік.
Villa Ermioni PP і Villa Ioli РР (~ 115 кв.м. + 350 кв.м. територія + приватний басейн 3,5х8).

У 200 м від пляжу. 3 рівня (доступ на верхні поверхи по внутрішніх сходах). Перший поверх: парковка, 1 ванна кімната, 2 спальні з двоспальними ліжками; другий поверх: мебльована тераса, приватний басейн із шезлонгами, сад-газон, вітальня, 1 ванна кімната; третій поверх: спальня з двоспальним ліжком. Розміщення до 6 осіб.
Villa Iliachtis PP & Villa Alkyon PP (~ 100 кв.м + 450 кв.м. і + 1000 кв.м (відповідно) територія + приватний басейн 4,5х8,5). У 200 м від пляжу. 2 поверхи (доступ на верхній поверх по внутрішніх сходах). Панорамний вид на море. Перший поверх: парковка, мебльована тераса, приватний басейн із шезлонгами, сад-газон, 1 спальня з двоспальним ліжком, 1 ванна кімната, вітальня; другий поверх: 2 спальні (одна з двоспальним ліжком, друга з двома односпальними ліжками), 1 ванна кімната. Розміщення до 6 осіб.
   
Villa Ekavi PP (~ 115 кв.м + 400 кв.м територія + приватний басейн 4х8)
У 200 м від пляжу. 3 поверхи (доступ на верхні поверхи по внутрішніх сходах). Панорамний вид на море. Перший поверх: парковка, 1 ванна кімната, 3 спальні з двоспальними ліжками; другий поверх: мебльована тераса, приватний бессейн із шезлонгами, сад-газон, вітальня і кухня; третій поверх: 1 спальня з двоспальним ліжком, 1 ванна кімната.
Розміщення до 8 осіб.
Villa Theano PP (~200 кв.м + 700 кв.м територія + приватний басейн 4х12).
У 200 м від пляжу. 3 поверхи (доступ на верхні поверхи по внутрішніх сходах). Панорамний вид на море. Перший поверх: парковка, 4 спальні з двоспальними ліжками, 2 ванні кімнати; другий поверх: мебльована тераса, приватний басейн із шезлонгами, дитячий басейн, сад-газон, 1 ванна кімната, вітальня; третій поверх: 1 спальня з двоспальним ліжком, 1 ванна кімната. Розміщення до 10 осіб.

Додаткові послуги
Вітальний напій після прибуття, багатомовний персонал, express check in/check out,
Guest Relations service, оздоровчі процедури (на вимогу), безкоштовний Wi-Fi інтернет, щоденне прибирання номерів, рушники змінюються щодня, постільна білизна - кожні три дні, дитяче ліжечко, обслуговування в номерах, свіжі газети, послуги пральні та хімчистки, лікар за викликом, догляд за дітьми (за доплату).
Ексклюзивні послуги
Приватний сектор на пляжі, ресторан a la carte, room service - доставка страв із ресторану в номер, дитячий майданчик, приватна парковка.

Примітки. Всі вілли/сьюїти для некурців. Куріння дозволено лише на відкритому повітрі.
Дозволяється розміщення з тваринами, тільки 1 вихованець при бронюванні вілли або сюїти.


*

X