Ваше місто
Безкоштовний дзвінок по Україні для турагентів 0 800 50-50-55
для туристів 0 800 60-70-07
Зворотній дзвінок
x
+
×
Ваша країна
Ваше місто

Все краски Грузии 3* Tour

Дата Тип кімнати Розміщення Ночі Харчування Ціна за номер Готель Економічний клас. Бізнес клас.
Показати все
Категорія
Tour
Регіон
Тбілісі
Місто
Тбилиси

Екскурсійна програма "Всі Фарби Грузії" - це унікальний шанс побачити Грузію такою, якою ви її не уявляли.

1 ДЕНЬ. ПРИЛІТ

Приліт в международний̆ аеропорт міста Тбілісі, зустріч з представниками приймаючої компанії Mouzenidis Travel, переїзд на комфортабельному автобусі в готель. Відпочинок.

2 ДЕНЬ. 

Сьогодні на вас чекає перше знайомство з містом - піша екскурсія по Тбілісі, по його старому центрі. Відвідаємо стародавні храми Метехі і Анчісхаті, старовинні винні погреби «марані», історичну пекарню і спустимося в зали знаменитих Тифліських лазень, багаторазове звеличення відомими письменниками та поетами. Сучасний вигляд Тбілісі відкриється нам у прогулянці по скляному мосту Миру, по шляху до реконструйованого театру Габріадзе. Ми побачимо весь старий Тбілісі, піднявшись на канатній дорозі до фортеці Нарікала, що підноситься над містом.

Повернення в готель. Відпочинок.

3 ДЕНЬ.

Сніданок. Третій день ми почнемо з поїздки в місто Мцхета - одну з найдавніших столиць Грузинського царства, іменовану також Другим Єрусалимом. Багато століть прочани з усього світу прагнуть потрапити в цей святий містечко неподалік Тбілісі. Саме звідси бере початок грузинське християнство. Найдавніші храми і монастирі і до цього дня підносяться над Мцхета, даруючи мешканцям і гостям атмосферу блаженства і заспокоєння.

Після огляду монастирів Светіцховелі і Джварі ми вирушаємо на екскурсію в Уплисцихе - місто, висічене в скелях майже 4000 років тому. Царські палати, винні погреби, пекарні, аптека і багато інших кам'яниці стоять на березі Кури в первозданному вигляді і вражають архітектурною майстерністю виконання.

На зворотному шляху ми будемо проїжджати м. Горі, де народився і жив один з найвідоміших представників Грузії XX століття Йосип Джугашвілі (Сталін), зможемо побачити побут більш ніж скромного будиночка майбутнього вождя.

Повернення в готель. Відпочинок.

4 ДЕНЬ.

Після сніданку в готелі виїжджаємо в регіон Кахетія. Почнемо нашу подорож з відвідування монастиря Бодбе, на території якого знаходиться храм і усипальниця Св. Ніно, просвітительки Грузії. При бажанні ви зможете спуститися до животворящому джерела Св. Ніно (за переказами, в місці, де молилася свята, з землі з'явився джерело, води якого лікувальні) і зануритися в святу воду. Кажуть, що той, хто вірує, хто тричі зануриться у води джерела, вилікується від усіх хвороб.

Далі ми відправимося в місто Сігнагі, де відвідаємо виноробню «Сльози фазана» (Pheasants tears), оглянемо картинну галерею, килимову кімнату, продегустіруем домашні кахетинські вина під легку закуску.

Після зробимо прогулянку по місту, пройдемо по мурі XVIII століття і отримаємо задоволення красивим видом Алазанської долини.

Обід. Після обіду в ресторані міста Сігнагі - поїздка в старовинну виноробню, де почуємо розповідь про те, як в Грузії виготовляли вино.

Далі, ми продовжимо нашу подорож по Кахетії і поїдемо в Цинандалі, в родовий маєток відомого грузинського поета князя Олександра Чавчавадзе - генерала Російської Імперії і відомого поета романтика XIX століття. Будинок-музей оточений розкішним парком з каплицею, а у винних підвалах зберігається 16 тисяч пляшок кінця XIX початку XX століть. Ми прогуляємося по парку, оглянемо вінний̆ завод і продегустуємо вино в старовинних підвалах.

Повернення в готель. Відпочинок.

5 ДЕНЬ.

Сніданок і виїзд з готелю. Після сніданку ми відправимося в найбільший в Європі заповідник - Боржомі-Харагаульському парк. Відвідаємо місто Боржомі - оздоровчий курорт, знаменитий своїми цілющими мінеральними водами і термальними ваннами. На курорті побуваємо в Боржомській парку і біля джерела мінеральної води, з якого можна спробувати справжній природний смак однією з найбільш корисних мінеральних вод в світі.

Переїзд в м. Ахалціхе відвідування середньовічної фортеці XVI століття Рабат, яка була повністю реконструйована в 2011 році. (У зимовий період фортецю Рабат не відвідують).

Повернення в Тбілісі заселення в готель. Відпочинок.

6 ДЕНЬ.

Після сніданку в готелі. Вільний час можете присвятити шопінгу в одному з сучасних торгових центрів м Тбілісі.

Трансфер в аеропорт і виліт.

 

При виборі туру на 8 днів у вас з'явиться унікальна можливість відвідати печерний комплекс Вардзіа, скельне місто, який складається з 600 печер штучного або природного походження. По дорозі в Тбілісі відвідаємо Зелений монастир, який розташовується в Боржомській ущелині.

А також вас чекає відвідування найсучаснішого і великого торгового центру Грузії - East Point.

Харчування

Bed and Breakfast

Опис номерів