Ваше місто
Безкоштовний дзвінок по Україні для турагентів 0 800 50-50-55
для туристів 0 800 60-70-07
 Замовити дзвінок
x
+
×
Ваша країна
Ваше місто
РАННЄ БРОНЮВАННЯ ON-LINE БРОНЮВАННЯ

Круїз уздовж мальовничого узбережжя острова Тасос

написати відгук
Виїзд з:
о.Тасос

Відпочивати на Тасосі і не зробити морську прогулянку уздовж його чарівних узбереж? Це просто неможливо, як неможливо ні разу не викупатися в дивовижно бірюзових морських хвилях. З борту круїзного кораблика ви побачите самі мальовничі ландшафти цього «смарагду» грецьких островів, як любовно називають Тасос самі греки; помилуєтеся його мальовничими пляжами і виберете той, що найбільш сподобався, де зможете побувати в будь-який інший день відпочинку на острові.

Круїз почнеться з курортного містечка Ліменарія, в колоритній гавані якого швартуються невеликі прогулянкові човни і катери. Саме звідси зазвичай починаються всі маршрути морських прогулянок, завдяки його зручному положенню. Пляжі Тасоса заворожують своїми білосніжними пісками, тінню сосен, смарагдовими хвилями і перспективою відчути себе відірваним від метушні буднів, не віддаляючись від важливої для туриста інфраструктури (кафе, таверни, затишні пляжні бари і т.д.).

Програма цієї прогулянки, крім освіжаючого купання, також включає в себе рибалку (для шанувальників цього виду відпочинку), а також ланч. Наші співробітники запропонують вам маршрути для відвідування південній та північній частині острова.

close Виберіть дату подорожі
Фотографії - Круїз уздовж мальовничого узбережжя острова Тасос Круїз уздовж мальовничого узбережжя острова Тасос
X