Ваш город
Бесплатный звонок по Украине для турагентств 0 800 50-50-55
для туристов 0 800 60-70-07
 Заказать звонок
x
+
×
Ваша страна
Ваш город
РАННЕЕ БРОНИРОВАНИЕ ON-LINE БРОНИРОВАНИЕ

Афіни (з авіаперельотом)

написать отзыв
Выезд из:

Афіни є столицею сучасної Греції і налічують близько 5 млн. мешканців. Це славне місто носить ім'я коханої дочки Зевса - Афіни - богині мудрості. Афіни відіграли дуже важливу роль не тільки в розвитку грецької цивілізації і культури, а й усієї європейської.

Під час екскурсії по місту, яка буде і автобусною та пішохідною, ви познайомитеся з перлиною, що прославила Стародавні Афіни і прославляє всю Грецію в наші дні - з Афінським Акрополем. Відвідавши Акрополь, Ви побачите одну з найкращих архітектурних рішень стародавнього світу - храм Парфенон, що став каноном для багатьох стародавніх храмів, а так само для будов 18-19 століть. Ознайомитеся з храмом Ерехтіон, відомим своїми витонченими Каріатидами. Побачите головне переддвір'я Афінського Акрополя - Пропіллеі і храм Афіни - Ніки, який присвячений численним перемогам Афінських військ.

Як всім відомо, Стародавні Афіни - батьківщина театру. На південному схилі Афінського Акрополя розташований один з найдавніших театрів у світі - театр Діоніса. Як не дивно. Але саме з культу бога вина і святкувань і народився театр. Саме тут на щорічних святах на честь бога вина і родючості Діоніса змагалися стародавні драматурги. Ставили перші п'єси античні класики трагедії: Есхіл, Софокл і Еврипід, а так само комедіографи: Аристофан і Менандр.

Так само інтерес представляють будівлі часів римського періоду, які датуються
2-м століттям н.е. Це Одеон Герода аттичного. З 1950-х Одеон є однією з основних майданчиків щорічного Афінського фестивалю. На його сцені у різний час виступали такі артисти як: Марія Каллас, Лучано Паваротті, Хосе Каррерас, Мікіс Теодоракіс, Балет Великого Театру та багато інших. До будівель римського періоду так само відносяться Тріумфальна Арка імператора Адріана і храм Зевса Олімпійського.

У центрі Афін можна побачити і храми Візантійського періоду: Російська церква Святої Трійці, храм Святих Федоров, храм Святої Катерини та ін. Саме там розташовані і пам'ятники архітектури неокласицизму 19 століття: будинок Академії Наук, Національного Державного Університету Афін і Державної бібліотеки.

На головній площі країни - Синтагма (площа Конституції) - перед будівлею Парла-менту (старим королівським палацом), знаходиться монумент, присвячений невідомому солдату. Охороняє пам'ятник почесна варта - Евзони - гордість Афін і грецького війська. Гвардійський полк був заснований як королівський, нині він є президентським. На Вас справить велике враження цікава церемонія зміни почесної варти - це сама жива дивина сучасного міста.

Плака або «старе місто» приваблює туристів своїми мальовничими вуличками, з великою кількістю кафетерій і таверн, сувенірних крамничок.
Далі наш маршрут проходить через красиві курортні передмістя Афін - Гліфаду і Вульягмени, що лежать уздовж узбережжя Саронічної затоки, до мальовничого озера з термальними джерелами - Вулягмені. Дно озера складається з лабіринтів підземних печер, підводних тунелів і карстових утворень. Гарячі джерела розташовані всього в п'ятдесяти метрах від пляжу і в сорока метрах нижче рівня моря. Температура коливається між 20 і 27 градусами Цельсія протягом усього року. Вода містить мінерали, метали, в основному сірководневі. Термальні властивості озера допомагають у лікуванні ревматизму, гінекологічних і шкірних захворювань, наприклад, артритів, проблем з суглобами, екзем та головних болів.

Пляж навколо озера дуже добре організований, тут розташовані шезлонги і парасольки. На озері також надаються послуги гідротерапії, оскільки води мають цілющі властивості, а рибки - доктор зроблять вам природний пілінг шкіри. Тут також працює кафе, де ви зможете спробувати кави, що бадьорить. Бажаючі можуть викупатися.

У вартість програми включено всі переїзди на комфортабельному екскурсійному транспорті; авіаквиток; послуги російськомовного гіда; обід у Афінах і напої на борту літака. 

* Екскурсія проводиться тільки в літній період.

close Выберите даты поездки
Фотографии - Афіни (з авіаперельотом) Афіни (з авіаперельотом)
X